Кришка диск-топ біла пластик d24 мм
Ця кришка є частиною системи паковання для косметичних або фармацевтичних флаконів. Вона має округлу форму з рівною верхньою частиною, що має механізм натискання й дозування. Такий тип кришок часто використовується у флаконі з кремами, лосьйонами або гелями, де необхідно контролювати подавання продукту.
Переваги використання ковпака диск-топ:
- зручність використання;
- герметичність;
- можливість багаторазового відкривання-закривання.
Це може бути кришка з дозатором або герметичний механізм для зберігання рідин.
Більше цікавої та корисної інформації на наших офіційних сторінках
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр горлечка | 24 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | ПЕТ |
| Призначення тари | Для косметики |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр | 27 мм |
| Висота | 27 мм |
| Діаметр горличка | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7,40 ₴






